puppies boksier për rehoming

Shitet nga: Monica 26 Korr 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 65 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Leposaviq
Kafshet shtëpiak : Qen
Të gjitha puppies tona boksier janë vaksinuar, dewormed, chipped dhe kanë një pasaportë evropiane. Çdo puppy boxer merr një garanci shëndetësore 2 vjeçare me shkrim mjekësor! Puppies tona janë gjithmonë të paktën 10 javë të vjetra kur ata lënë plehrat.

Ju lutemi blerësi i interesuar mund të na kontaktoni
  EMAIL PËR DETAJE DHE PICTURES VIA (monicamorgan505@gmail.com)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim