Puppies Cute Bulldog anglisht

Shitet nga: hilton 01 Nën 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Leposaviq
Kafshet shtëpiak : Qen

Puppies Cute Bulldog anglisht
Tani janë të gatshëm për shtëpitë e tyre të reja, një pjellë Cute e bulldog puppies angleze, 1 mashkull dhe 1 femër majtë. Këto foshnja janë kontrolluar plotësisht, kanë marrë vaksinimin e tyre të parë, mikro-chipped, wormed dhe pula trajtuar. Ata janë rritur në shtëpinë e familjes me kafshe të tjera një fëmijë. Mami mund të shihet me ta. Më lënë me një pako qenush dhe sigurim. Ju lutem mos ngurroni të kontaktoni në çdo kohë për informacione të mëtejshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim