Qeni i Kavalierit Charles Spaniel Qentë dhe Këlysh

Shitet nga: bren 01 Gush 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 24 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Leposaviq
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni i Kavalierit Charles Spaniel Qentë dhe Këlyshët në shitje
Ne kemi në dispozicion një pjellë mahnitëse të qenve të ngurtë rubin. Mbetet vetëm 1 Mashkull. Të dy prindërit janë të testuar shëndetësor dhe KC janë regjistruar. Pupat janë regjistruarKK. Mama është ADN-ja jonë Ruby Cavalier e testuar për CC, DE dhe EF T ALL GJITHA murmuritje të qarta dhe pa zemër. Babi është një ADN Ruby Cavalier kurvar për CC,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim