Shih Tzu Puppy Pedalimi i plotë Një vajzë e vogël

Shitet nga: bren 01 Gush 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Leposaviq
Kafshet shtëpiak : Qen
Shih Tzu Puppy Pedalimi i plotë Një vajzë e vogël majtas
Hiya kemi një pjellë të bukur të perandorisë kc Shi tzu ka vajza me çokollatë dhe 1 djalë si një hernie e vogël e cila nuk do të ndikojë tek ai të gjithë këta të gjithë fëmijët e vegjël mbajnë gjenin e blu çokollatë dhe mundësisht krem ​​që kanë rreth orës
 përkujdesja për të cilën ne jemi interesuar dhe shikimi do të jetë al
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim