Leshoj banesen me qira te qafa

Shitet nga: Leon 27 Gush 01:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Leposaviq
leshoj banesen me qira te qafa . Banesa posedon :
1 dhom gjumi
1 sallon
1 banjo dhe
1 ballkon
Numri kontaktues 044452297 (Edhe viber )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim