Vile ne Sarande

Shitet nga: ramis 05 Pri 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Leposaviq
Objekti eshte 5 kate
Kati nr 1 recepsion dhe garash
Kati nr 2 bar kafe resorant
Kati nr 3 jan 5 banesa
Kati nr 4 jan 5 banesa
Kati nr 5 jan 5 banesa

Objekti ndodhet 50 metra larg plazhit ka pamje fantastike i mobiluar komplet uje ka pusin e vet 24 or uje andrea rruga e hotel butrinti kanali cukes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim