Vr(virtual reality) headset

Shitet nga: N1 Dje 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Lipjan
Shitet paisja VR (virtual reality) per telefon.
Paisja ka shikim 360°, me pamje FULL HD.
Mund te perdoret per shikimin e filmave,videove te shumta dhe lojerave te ndryshme.
Paisja ben per te gjith telefonat : Samsung,Iphone,Sony etj, me madhesi nga 4,7 inch deri ne 6 inch.

Paisja ka edhe kontrollerin extra.

Pa controller 25 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim