Kompjuter Llaptop Servis

Shitet nga: SmartTECH 24 Gush 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Bejm servisimin e Llaptopave.
Pjes dhe paisje per Llaptop dhe Shitjen.
Smart TECH Lipjan.
Mob/Viber: 049 663399 nga Ora 9 Deri 19.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim