Centrall e telefonis per zyre hotele etj. IP PBX

Shitet nga: AdvantX 13 Sht 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan

Centrall e telefonis per zyre objekte IP PBX.

Shesim dhe implementojm centralla te ndryshme si dhe telefona ndamas per zyre ose objekte me specifike. shume e pershtatshne per Call Center apo Hotel, per Kompani te TAXI, numer 0800

Sistem i telefonis i centralizuar per kompani me disa lokacione qe mund te realizojn thirrje lokale pa pages.
Gsm Gateway 1,2,3,4 Ch , etj

kako ne 0038349609144
Tags:Telefona pa kablla, Sistem per Call Center system auto dialer telefona fiks VOIP Gateway GSM Gateway 0800 zero tete 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim