Rent a car🚘 lorenti 🇦🇱

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Bajram Elezi Sot 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Rent a Car Lorenti --Japim Vetura me Qera. --Kemi lloje te ndryshme te veturave,veturat manuel dhe Automatik mund ti merrni ne Banulle ne lipjan ne Airoportin Internacional Prishtine. Ofrojm Qmimet me te lira ne treg duke filluar prej 13€

00383 45 567854 viber whatsaap
00383 49 567854 viber whatsaap


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim