Fiat punto 1.2 b viti 99 rks korrik 2020

Shitet nga: xx Dje 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 55 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 499 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shes fiat punto 1.2 benzin viti 99 ne gjendje shum te mir gjithshka funkcionale shum i rujtun si mrena dhe jasht shpenzimet minimale regjistrim korrik 2020 setin e sapo ndrruar korp llamell llager velushka clim nuk ka nr per kontakt 045423376 injejti edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim