Kamjoneta ford 2.5 diezel ne gjendje rregul

Shitet nga: ford 29 Pri 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: F 250
Shitet kamjoneta ford 2,5 dizel ne gjendje te rregullt teknike dhe optike oshte e qlajmruar denim nuk ka.per mashum kontaktoni ne 044717699.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim