Vetura në shitje: Ford Orion

Shitet nga: Imer 12 Qer 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 24 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

650 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Orion
Shitet vetura Ford Orion 1.8 Diesel. Viti i prodhimit 20.12.1989. Vetura ka të kaluar 150,732 km. Në muajin Mars të vitit 2000 vetura ka ardhur nga Gjermania dhe këtu vozitet vetëm nga unë. Veturën e kam në pronësi që 19 vite e 3 muaj. Vetura gjithmon ka qenë e garazhuar. Vetura është në gjendje të rregullt, ka të ndërruar rrypin dhëmbëzor (origjinal), frerët i ka në rregull, sistemin elektronik dhe etj. Pra është në gjendje të gatshme për ngasje. Data e regjistrimit i skadon me 20.06.-----. Vetura poashtu posedon radio dhe kasetofon "Glaupont" origjinal të vetin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim