Shitet hyundai i20 e posadoganuar 045290107

Shitet nga: auto salloni waf Dje 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 210 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 699 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: i20
Shitet Hyundai i20 i posardhur dhe i doganuar viti 2009 ne gjendje te mir teknike dhe optike goma te reja te dimrit radio cd etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim