Televizor Samsung

Shitet nga: Armend 04 Dhj 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2016
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Tjetër
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ligier
Modeli: JS 50 L
Televizori sapo ka ardhur nga gjermania Pak defkt esht viq gjys ore punon tana nalet dhe mas 5minta dhezet apet Mr. 045476124+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim