Reno tvingo 1.2 benzin viti 99 rks korrik 2020

Shitet nga: xx Sot 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 52 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 399 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Twingo
Shes reno tvingo 1.2 benzin viti 98 me regjistrim 1 vit te plot vetufa asht teper ne gjendje te mir si mrena ashtu dhe jasht siq shihet edhe ne foto vetura ka timonin hidroulik centrall hapje mbyllje pre se largu alarm dritaret me rrym pasqyret me rrym e tj.Vetura ka motorr teper te mir me zingjir e mirmbajtur me koh shpenzimet teper te vogla dmth me ni fjal asht tip top nr kontakt 045423376 i njejti edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim