SHATORA KARRIKA TAVOLINA me qera 044280873

Shitet nga: Tenda Sot 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per xhdo nevoj tuajenn familjare per kontakt 044280873 viber +383 44 280 873 ne xhdo kohe jeni te mir pritur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim