SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA 044280873

Shitet nga: Shatora tenda Sot 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japimm me qera shatora karrika dhe tavolina muni me thirr ne xhdo koh non stop 24 or 044280873 viber +38344280873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim