SHATORA TENDAKARRIKA TAVOLINA ME QERA044280873

Shitet nga: Dritoni Sot 07:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japum me qera shatora karrika dhe tavolina je ni te mir pritur ne xhdo koh 044280873 viber +38344280873 xhdo koh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim