TENDA SHATOR ME QERA KARRIKA TAVOLINA044280873

Shitet nga: Dritoni Sot 07:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japim ne sherbim shatora karrika dhe tavolina shatorat jan me madhsi te ndryshme sipas kerkeses suaj montimi ne ter kosoven numri per kontakt 044280873 viber +38344280873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim