Rezervar me palet metali 1000 litra

Shitet nga: Gani 19 Gush 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Lipjan
Rezervart te pastra me palet dhe rrjet metali qmimi per nji 50€
per dy 90€. Numero viberit +383 44 345-132
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim