⭐⭐⭐ Ofertë SPECIALE ⭐⭐⭐ SHITET banesa 114.07 m² n

Shitet nga: I.gashi 14 Gush 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 114,07 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Lipjan
⭐⭐⭐ Ofertë SPECIALE ⭐⭐⭐

SHITET banesa 114.07 m² në Lipjan.
REF: B98/19/SH

- 114.07 m²
- Kati 6

- Dhomë dite
- Kuzhinë
- Tri dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon

-Objekti është në fazën e ndërtimit dhe sipas planit dinamik të ndërtimit, pritet të përfundon në fund të muajit Dhjetor të vitit 2019.

Për më shumë, kontaktoni në Nr 📲+383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📲 049 822 899
fb.com/agjensionibestline
📧bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 Lokali numer 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim