Banesa ne qender te Lipjanit

Shitet nga: Ilir 15 Gush 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Lipjan
Shitet banesa ne qender te Lipjanit
Banesa posedon:
Sallonin,
2 Dhoma gjumi,
Kuzhinen,
2 Koridora,
1 Banjo,
1 Ballkon,
Fleten Poseduese.
Banesa gjindet ne katin e 3-te te banimit me lift dhe shkall me ndriqim natyral.
Banesa eshte ne gjendje shum shum te mire e mobiluar dhe e gatshme per banim poashtu ka nje pozite shum te pershtateshme per banim dhe njekohesisht ka nje pamje shume te bukur nga rruga kryesore e qyteti.
Banesa ka afer gjithqka me rendesi si Shkollat, Komunen, Bankat, Stacionin Policor, Restaurantat, Ambolancen, Barnatoret etj.
Per me shum informacione tjera mund te me kontaktoni ne numrin e telefonit
044-361-455 ose 043-627-777
+447712124961

ose Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim