RINI-SHITEN BANESAT-LIPJAN

Shitet nga: iliri Sot 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: LIPJAN
Sipërfaqe: 119 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Lipjan
#BANESAT NË SHITJE NË LIPJAN

Shiten banesat me dimenzione të ndryshme në Lipjan Rr.Hajredin Bajrami Objekti Banesor 8+1 GREEN HOME

Të interesuarit e parë përfitojn në përzgjedhjen e pozitës si dhe katin

Banesat janë në ndërtim e sipër planet e banesav mund ti shihni edhe ne foto

➡️Sipërfaqet e banesave janë :⬇️

➡️S=83.80m2 ➡️Kati 1.2.3.4.5.6.7.8+1lokale

➡️S=85.50m2 ➡️

➡️S=83.90m2 ➡️

➡️S=94.50m2 ➡️

➡️S=92.30m2 ➡️

➡️S=112.10m2➡️

➡️S=119.70m2➡️

✅Qëndrim ditor ✅ Kuzhinë ✅ 2 +3 Dhoma gjumi ✅ Depo ✅Banjo ✅Ballkon

Objekti është në fazën e ndërtimit dhe sipas planit dinamik të ndërtimit, pritet të përfundon në fund të muajit Mars të vitit 2020.

Për info: #Agjensioni #Rini 📲☎️

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

fb: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Lidhja e Prizerenit, përball stacionit policor, mbi Raiffeisen Bank kati II
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim