RINI-SHITEN BANESAT OBJEKTI ME I RI GREEN HOME

Shitet nga: ILIR Sot 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: RR.HARADIN BAJRAMI
Sipërfaqe: 119 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Lipjan
BANESAT NË SHITJE NË LIPJAN Shiten banesat me dimenzione të ndryshme në Lipjan Rr.Hajredin Bajrami Objekti Banesor 8+1 GREEN HOME Të interesuarit e parë përfitojn në përzgjedhjen e pozitës si dhe katin Banesat janë në ndërtim e sipër planet e banesav mund ti shihni edhe ne foto ➡️Sipërfaqet e banesave janë :⬇️ ➡️S=83.80m2 ➡️Kati 1.2.3.4.5.6.7.8+1lokale ➡️S=85.50m2 ➡️ ➡️S=83.90m2 ➡️ ➡️S=94.50m2 ➡️ ➡️S=92.30m2 ➡️ ➡️S=112.10m2➡️ ➡️S=119.70m2➡️ ✅Qëndrim ditor ✅ Kuzhinë ✅ 2 +3 Dhoma gjumi ✅ Depo ✅Banjo ✅Ballkon Objekti është në fazën e ndërtimit dhe sipas planit dinamik të ndërtimit, pritet të përfundon në fund të muajit Mars të vitit 2020. Për info: #Agjensioni #Rini 📲☎️ tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482 e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com, fb: Agjensioni Rini ose na vizitoni ne zyren tonë Rruga: Lidhja e Prizerenit, përball stacionit policor, mbi Raiffeisen Bank kati II
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim