RINI-SHITEN BANESAT TE AMBULANTA OFERTA TE NRYSHME

Shitet nga: ILIR Sot 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: TE AMBULANTA LIPJAN
Sipërfaqe: 114 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Lipjan
#SHITEN Banesat në Lipjan.
Banesat jan ne ndertim e siper planet e banesav mund ti shihni ne foto

Lamella A+B

siperfaqja: 114.07 kati 6

siperfaqja 114.25 kati 8

siperfaqja 91.47 kati 7 dy copa

Qëndrim ditor Kuzhinë 2 +3 Dhoma gjumi Depo Banjo Ballkon

Objekti është në fazën e ndërtimit dhe sipas planit dinamik të ndërtimit, pritet të përfundon në fund të muajit Dhjetor të vitit 2019.

Për info: #Agjensioni #Rini

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

fb: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Lidhja e Prizerenit, përball stacionit policor, mbi Raiffeisen Bank kati II
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim