RINI-SHITEN BANESAT TE AMBULANTA OFERTA TE NRYSHME

Shitet nga: ilir Sot 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: LIPJAN
Sipërfaqe: 114 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Lipjan
#SHITEN Banesat në Lipjan.
Banesat jan ne ndertim e siper planet e banesav mund ti shihni ne foto

Lamella A+B

âž¡ï¸Â114.07 kati 6

âž¡ï¸Â114.25 kati 8

âž¡ï¸Â91.47 kati 7 dy copa

✅Qëndrim ditor ✅ Kuzhinë ✅ 2 +3 Dhoma gjumi ✅ Depo ✅Banjo ✅Ballkon

Objekti është në fazën e ndërtimit dhe sipas planit dinamik të ndërtimit, pritet të përfundon në fund të muajit Dhjetor të vitit 2019.

Për info: #Agjensioni #Rini 📲☎ï¸Â

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

fb: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Lidhja e Prizerenit, përball stacionit policor, mbi Raiffeisen Bank kati II
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim