RINI-SHITEN DY BANESA NE LIPJAN

Shitet nga: ilir Sot 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: MBRAPA VIVA FRESH
Sipërfaqe: 106 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Lipjan
#SHITEN DY BANESA NE LIPJAN

Shiten banesat 106m2m2 ne katin e 5 dhe 93ne katin 6 Objektin inter grup mrapa viva fresh në Lipjan ,banesat janë të gatshme per banim në fund vitit shiten nga nenkontraktusi

📐Sipërfaqet e banesave:

➡️106m2me tri dhoma gjumi
➡️ 93me me dy dhoma gjumi

Banesat përbëhen prej:

✅ Qendrim ditor
✅ Kuzhina
✅ 2&3 Dhoma te Fjetjes
✅ 1. Banjo
✅ 2.Terasa
✅ Koridori
✅ Depo

Qmimi me marrveshje

Për info: #Agjensioni #Rini📲☎️

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

fb: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Lidhja e Prizerenit, përball stacionit policor, mbi Raiffeisen Bank kati II Lipjan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim