Shitet Banese - Mundesi ndrrimi me Veture

Shitet nga: Ideal 23 Gush 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lipjan
Sipërfaqe: 116.90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon, Dupleks
Komuna: Lipjan
Shitet Banesa me Super Cmime
Banesa gjendet ne nje hapsire perfekte per banimi.
Vetem 10 minuta large nga qendra e Lipjanit me ecje.

Lokacioni: Lagja e Doktoreve
Renditja: 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, 2 banjo, ballkon, dhe shpajz.
Hapesira: 116.90 m2
Kati: VIII

Banesa eshte e gatshme per Banime


Mundesi nderrimi me ndonje veture:


Mercedes C, E, S, Cla, A, B, Ml, Gl
Bmw X1, X2, X3, X4, X5, X6, 3, 5
Golf 5, 6, 7,
Audi A1 A3 A4 A5 A6 A7 A8

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim