RINI-SHITET-SHTEPIA NE RRUGEN PER KONJUH

Shitet nga: Iliri Sot 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Lipjan
SHTËPI NË SHITJE -LIPJAN RR. PËR KONJUH

Shitet shtëpia 180m2 dhe lokali,100m2 me 9ari oborr ne rrugën per Konjuh ne Lipjan ,parcela ka dalje ne rrugën kryesore afër 70 metra eshtë pozit shum e mir per lokale vend ideal per biznes pasi ka qasjen komplet parcella ne rrugen kryesore per Konjuh qmimi i dikutushem pak
shtëpia ka nxemje qendrore, Perbehet: 2kate,4dhoma,sallon,kuzhin,banjo,3terasa

Qmimi:170.000 euro

Siperfaqja:900m2

Për info: Agjensioni Rini

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

fb: Agjensioni Rini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim