Ara Shitet

Shitet nga: Isuf gashi 14 Gush 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: AKLLAP
Sipërfaqe: 100.20 m2
Për vendbanimin: Tokë, Fushë, Asfalt
Komuna: Lipjan
ARA SHITET DHE NDRRIM ME BANES.
PRAN RRUGES ASFALTUAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim