RINI-SHITET TOKA 35 ARI NE TOPLIQAN TE RI -LIPJAN

Shitet nga: iliri Sot 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Adresa: TOPLIQANI I RI LIPJAN
Sipërfaqe: 3500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
Shitete toka 35 ne topliqan të ri ne rrugen Topliqan-Lipjan ne periferi 1kilometer nga qendra e Lipjanit parcela eshte 120metra ne gjatsi ne asfalt eshte e pershtatshme.per ndarjen ne troje nga 5 ari si dhe biznes
Dimenzionet e paceles jan 120×30
Qmimi per ari 3000euro

Për info: #Agjensioni #Rini📲☎️⬇️

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

fb: Agjensioni Rini⬇️

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Lidhja e Prizerenit, përball stacionit policor, mbi Raiffeisen Bank kati II Lipjan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim