Shes toke ne Suhadoll

Shitet nga: ****** Sot 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Adresa: Suhadoll
Sipërfaqe: 1840 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
Shes 18.4 ari ne Suhadoll me infrastrukture te plote, uje,rryme,internet dhe linja telefonike me Post,rruge te gjera 15 metra me cmim prej 2000 euro per ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim