Shiten 10 Ari tok te shkolla e mesme Lipjan.

Shitet nga: Isuf Gashi 14 Gush 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: lipjan
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
Shitet deri në 10 ari tok për ndertim te shkolla e mesme lipjanë me leje ndertimi dhe infrastrukturor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim