SHITET PLLACI ME OBJEKT (FER-PR MUNDËSI NDËRRIMI)

Shitet nga: Besim Sot 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
SHITET PLLACI ME OBJEKT NE MAGJISTRALEN FERIZAJ - PRISHTINE SAKTESISHT NE FSHATIN LLUGAXHI.
PLLACI KA 35 ARI ,NDERSA OBJEKTI POSEDON 200 METRA KATROR, GJERESIA E PLLACIT ESHTE 22 METRA, NDERSA GJATESIA PERAFERSISHT 200 METRA VEND IDEAL PER QDO LLOJ VEPRIMTARIE.MUNDESI MDERRIMI PER NJE PJES TE PARAVE MARR BANES NE FERIZAJ
PER QDO INFORMAT THIRRNI NE NUMRIN E TELEFONIT 045-365-119 DHE 049-883-990

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim