Shitet toka në hyrje të Lipjanit, 27 ari

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HomeLink RealEstate Sot 16:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

5 800 EUR

Sipërfaqe: 2700 m2
Për vendbanimin: Ujë, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
Shitet toka prej 27 ari në hyrje te Lipjanit. Para se të mbrrish te ura, përballë Cement Plus. Toka i ka 27 metra dalje në rrugën kryesore dhe është e thellë 100 metra. Me dokumentacion të rregullt.

Çmimi 5800€ për ari

HomeLink RealEstate

Kontakt:

+383 45 550 554 (Viber & whatsapp)
+383 49 111 742
agjensioni.homelink@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim