kazan djathi qumshtore

Shitet nga: ar 08 Sht 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Dublikator per fermentimin e djathit 1500 litra
ben perzierjen e qumshtit dhe prerjen e djathit
zbrazet me ngritje kiper
material inox
lidhet me kaldaj per ngrohje

Eshte e re e pa perdorur.
qumshtore djath
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim