Audi A7

Shitet nga: Kushtrim krasniqi 09 Qer 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

21 500 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A7
Shes Audi A7 3.0dizell shum I rujtur me targa te ch me dy par fellne ne gjendje shum te Mir teknike dhe mekanike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim