Sharan

Shitet nga: Sharan 25 Mar 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 92 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: BMW
Modeli: 2002
Eshte ne gjendje te rregullt me klim eshte me tabela te huaja bejm edhe ndrrim me kombi duplla kabin 044/049-204-537 dhe 049-885-858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim