Shes BMW x5 Mpaket

Shitet nga: Ilir Hazrolli 27 Maj 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 700 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: X5 M
Shes Veturen BMW X5 M-paket viti prodhimit 2009,
3.0 Dizell
I posedon 2 pare goma vere dimer, 2 pare qelsa serviset e kryera dhe regjistrim RKS.
Karrikat e para me nxemje dhe camer ,senzor para mrapa ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim