Citroen C-Crosser

Shitet nga: nuhi 10 Jan 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C-Crosser
2.2
ekstra
me shpejtesi ntimon.......
shitet dhe nderrohet me kerr mat vogel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim