RENDER, Animacione, renderim, plane per shtepi

Shitet nga: MD architet's 14 Korr 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
MD architect's ofrojm pamje visuele 3D te objekteve te banimit individual apo kolektiv etj. punimi i renderave behet me programe lumion dhe intervenimeve ne photoshop.


--- Eksterier
Krijimi i një modeli 3D
Përshtatja e materialeve
Dritë dhe atmosferë
Krijimi i mjedisit dhe stafit
Përpunim i shpejtë

--- Enterier
Krijimi i një modeli 3D
Përshtatja e materialeve
Dritë dhe atmosferë
Krijimi i mjedisit dhe stafit
Përpunim i shpejtë

--- FILM ANIMATION
Rezolucion Full HD ose 4K
Krijimi i një modeli 3D
Përshtatja e materialeve
Dritë dhe atmosferë
Krijimi i mjedisit dhe stafit
Përpunim i shpejtë

MD architect's
049891470
liqi_design@hotmail.com

#arkitektur #ndertimtar #fasada #planepershtepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim