Euro Paleta

Shitet nga: Bashkimi 13 Gush 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shesim dhe blejm Paleta Euro Paleta me vul dhe pa vul , dhe te plastikes ,kemi sasi te mjaftueshme qmimi fillon prej 3.0 € per kontakt 044349739 / 049727114
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim