Dyer te mbrendshme - Punojm dhe me porosi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Loli--fresh Dje 23:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Malishevë
Bejm prodhimin e dyerve per krejt shtepin krejt permasat
dyer te dhomav
dyer te hymjes
dyer me xhom
dyer te banjos
dritare
qmimi nga 60euro
+38345886314
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim