Punojë në CHIPSETA, Kërkoj Punë MOBILSHOP

Shitet nga: ALKOS SERVICE 29 Pri 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR   999 EUR

Komuna: Mitrovicë
SQARIM: lexo të gjithën...
kryej sherbime per telefona edhe per kompjutera njekohesisht).

--> Punojë në chipseta(me përvojë pune)

--> Punojë webfaqe dhe aplikacione profesionale(me përvojë pune)

--> TELEFONA:(të gjitha modelet)

• FORMATIZIM
• ZHBLLOKIM
• PROGRAMIM
• DIZAJNIM
• INSTALIM
• MONTIM
• KODIM
• NDRRIM TË IP-VE
• FSHIRJA E APPLE ID
• NDRRIM TË PJESËVE
• FSHIRJEN E ADRESAVE
• FSHIRJEN E PASSCODE(lock screen)
• NDRRIM TË GJAMIT TË THYER ME ORIGJINAL
• FSHIRJEN E ADRESES ICLOUD(IPHONE iOS 7.1.2-8)
• MUND TA HEKI EDHE ICLOUDIN ME MJETE 99.9%
--> KOMPJUTERË DHE LAPTOP: (të gjithë modelet)

• FORMATIZIM
• ZHBLLOKIM
• PROGRAMIM
• DIZAJNIM
• INSTALIM
• MONTIM
• KODIM
• INTEGRIM
• PASTRIM
• RREGULLIMI I DEFEKTËVE NË PLLAK


KONTAKTI NE VIBER: +38649593064- Mos lexo ma posht vetem TAG ka.


Acer Adcom Alcatel Apple Iphone Ajfon Archos Asus BlackBerry Blu Celkon Coolpad Fly Gionee HTC Huawei iBall iBerry Idea InFocus Intex Karbonn Lava LeEco Lenovo LG Office Pocket Maxx Mobile Meizu Micromax Microsoft Motorola MTS Nokia Obi Hp Oppo Panasonic Philips Samsung Sony Swipe Vivo
Vw Golf Mercedes Audi Bmw Opel Goma Guma 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 Lop Viq Kali Mshtjerr S3 S4 S5 S6 S7 4S 5S 6S 7S 8 X PLUS MINI 320 220 1.9 TDI TURBO DIZEL DIZELL NAFT GAZ BENZIN PUN PUNE MJESHTER PUNTOR FASADER MOBILSHOP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim