Kacig per motoçiklet

Shitet nga: Lirvend 07 Gush 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

17 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kacig shumë e mirë e ruajtur dhe ngjendje tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim