TV

Shitet nga: Gezimi 11 Sht 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR   120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Grundig
Modeli: Model Tjeter
Shes TV Grundig shum e mir, LD 37' me pajisjet percjellese....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim