traktor Mf 233

Shitet nga: Afrim 17 Gush 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Traktorë
shitet traktori masseu fergusan 233
Eshte ne gjendje shum te rregullt
Traktori e ka kosen hidraulike para rrote
me shum info kontakto ne tel o44290149 049290149
Vollani hidraulik,kardani 2 shpejtsi 540 dhe 1000 rrotusllime ,interkoller,gomat e mira. Bejm ndrrim me makin (kerr)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim