Shlep iveco viti 2005 bejm ndrim tash i doganuar

Shitet nga: Iveco Sot 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Shlepi eshte ne gjendje te mire tash i doganun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim