Shitet makina 50 eu.

Shitet nga: Vedat Dje 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Oferte speciale
Per 50 eu dorezo makinen tende te prishur dhe merre nje ne rregull..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim